Janod vzdělávací hra logická tabulka Šneci - didaktik

Kód: J05086
599 Kč 495,04 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení

Janod vzdělávací hra logická tabulka Šneci - didaktik je určena pro děti od 4 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Hra bude Vašim dětem pomáhat zábavnou formou naučit se orientovat v prostoru a zároveň u nich posílí rozvoj logického myšlení.

Cílem hry je pomoct najít šnekům jejich škeble a oblíbený list salátu! V praxi to znamená, že děti musí dovedně propojit prvky, které se protínají horizontálně a vertikálně. Hra má dvě úrovně obtížnosti.

Herní sada obsahuje základní dřevěnou desku, 54 kulatých karet, 3 dřevěná těla hlemýžďů, 12 dřevěných ulit, 3 čtvercové karty salátové listy, 3 salátové listy a bavlněný sáček.

Úroveň 1: do vodorovného horního řádku se umísťují kolečka se šneky bez ulit, do svislého sloupce se umisťují kolečka ulit. Do čtvercové plochy se libovolně umisťují 3 čtvercové karty salátů. Saláty označují, který sloupec a řádek mají děti propojit a v takové kombinací poskládat šnečka s dřevěnou ulitou.

Úroveň 2: do vodorovného horního řádku se umísťují kolečka se šneky s i bez ulit, do svislého sloupce se umisťují kolečka listy salátu a kolečka ulity. Do čtvercové plochy se libovolně umisťují 3 čtvercové karty salátů. Saláty označují, který sloupec a řádek mají děti propojit a v takové kombinací poskládat šnečka s dřevěnou ulitou a eventuálně umístit na dřevěný list salátu v dané barvě.

Hra byla vymyšlena ve spolupráci s pedagogem předškolních dětí.

Určeno pro děti od 4 let.

 

Rozměry: 22 x 22 x 1 cm

Materiál: dřevo FSC, karton

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: