Běžíliška

Cena

50350
150350
12 položek celkem
Hravocesta
Hravocesta
Momentálně nedostupné
350 Kč

Pokračování přírodovědného vyprávění z knihy Hravouka, tentokrát i s otázkami a stolní hrou na předsádce.

Kód: 9868
Hravouka
Hravouka
Skladem (2 ks)
350 Kč

Kravička dělá bů, pejsek dělá haf haf. Hm. Neba? Neba. Co takhle si radši počíst o tom, jak v lese tlejí opadané listy, prohlédnout si, jak vypadá noha žáby a kdo si nejradši pochutná na myšce?

Kód: 5390
Když dá husa huse pusu
Když dá husa huse pusu
Momentálně nedostupné
250 Kč

Básničky o zvířecích rodinách, jejichž cílem je pobavit děti i rodiče podobenstvími o rodinném životě, zvířecím i lidském, a jen mimochodem představit označení pro samce, samice i mláďata, ač ne vždy zcela ortodoxně.

Kód: 5402
Kolala petřínská
Kolala petřínská
Momentálně nedostupné
50 Kč

Třetí svazek edice Mikroliška, pohádek do kapsy nebo do kabelky vhodné zejména na cesty, do čekáren a tam, kde je třeba mít po ruce něco ke čtení a prohlížení.

Kód: 5392
Kukuchařka
Kukuchařka
Momentálně nedostupné
300 Kč

Je sníh sladký? Pečou se v pralese koláče? A kdo maluje na nebe duhu? Zvídavý kukaččí kluk Kukku má spoustu otázek, a navíc pořád hlad, a tak se vydal do světa na průzkum. Po cestě ochutnával, co se dalo, až se nakonec vrátil se sbírkou svých nejoblíbenějších receptů.

 

 
 
 
 
Kód: 4132
Lea a r
Lea a r
Momentálně nedostupné
50 Kč

Naučit se pořádně říkat R je někdy pěkný oříšek. Pokud to ale s trénováním trochu přepálíte, může se stát, že se zvedne pěkný vichr a poletí i to, co křídla nemá.

Kód: 5393
Na dlouhou trať
Na dlouhou trať
Momentálně nedostupné
50 Kč

Kdyby vás srazila tramvaj, skončili jste na čtvrt roku v nemocnici s tím, že kdoví jestli ještě budete chodit, co byste asi prožívali? A smířili byste se se svým osudem, nebo byste napjali všechny síly, abyste se vrátili do života tak, jak jste ho měli rádi? V sedmé mikrolišce se dočtete, jak si s tím poradila Šárka, nezdolný sportovec tělem i duší.

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
Kód: 4741
O panáčkovi
O panáčkovi
Momentálně nedostupné
50 Kč

Pohádka o životě pro usínající děti i jejich rodiče z edice Mikroliška.

Kód: 5391
Pozor, doktor!: Dějiny medicíny v sedmi dnech
350 Kč

Člověk každou chvíli stoná, něco se mu vykloubí. Nemít možnost, jak to spravit, stál by život za houby. Od pravěku lidstvo zkouší kouzla, čáry, různé triky.

 

 

Kód: 5411
Rozára a Černý Petr: čili O větrných mlýnech
250 Kč

Větrné mlýny jsou zvláštní stavení, a tak není divu, že v nich a kolem nich žijí zvláštní tvorové: bytosti soumraku, u kterých se člověk nemůže dopočítat očí, sečtělá a moudrá hospodářská zvířata nebo sádroví trpaslíci. S těmi všemi se potkává Rozára i Černý Petr a společně prožívají veselé i děsuplné chvilky.

Kód: 5951
Vynálezárium
Vynálezárium
Momentálně nedostupné
250 Kč

Veselé a "zaručeně pravdivé" příběhy vzniku mnoha vynálezů od kola přes šicí stroj až k inkubátoru, zpracované v deseti různých básnických formách, jako je například balada, sonet, kaligram nebo limerik.

 

 

Kód: 5412
Zvíře, které není vidět
175 Kč

Příhody Míny a jejího Zvířete, které bývá občas mrzuté nebo růžové, někdy veršuje a někdy je zlomyslné, jindy se tulí nebo má drápy. Bývají s ním starosti, ale pokaždé je to ale nejlepší kamarád.

Kód: 4106

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem