Náš příběh o vzniku Českého koutku

S LÁSKOU K DĚTEM, Z NADŠENÍ, S CITEM PRO VĚC I NEVĚDOMOSTÍ

Děti jsou velkou inspirací a motivací. A my těm našim můžeme poděkovat, že máme Český koutek. Pokud jsme totiž s manželem dětem pořizovali hračku, hledali jsme především kvalitu, přírodní materiály a lokální výrobce. No a nebylo tak běžné a jednoduché něco najít. Na druhou stranu, pokud jsme našli, byly to poklady, na kterých bylo znát, že byly vyrobeny s láskou, pílí a nápadem.

A v tento moment, přesněji v roce 2013, se zrodila myšlenka vytvořit vlastní internetový a kamenný obchod. Myšlenka nabídnout i ostatním rodičům to nejlepší z českých hraček, ze kterých můžou mít naše děti dlouho radost a které přečkají věky. Jednoduše jsem se pro tuto myšlenku nadchla a ač jsem (jako stavař) nevěděla, do čeho jdu a cestou párkrát zakopla nebo váhala a nevěděla co kudy dál, nepřestala jsem věřit a jít si za svým nápadem.

Naším kamenným obchodem v centru Olomouce chceme tvořit něco jako místo s druhou možností, s jiným výběrem a s nabídkou originálních, kvalitních a krásných věcí. Těší nás mimo jiné dvě věci, že součástí našeho obchodu je předávání radosti i inspirace a zároveň, že totéž my dostáváme od našich zákazníků.

A právě jedním z impulzů ze strany zákazníků bylo, že jsme do naší nabídky zařadili i hračky od oblíbených a ověřených zahraničních výrobců.

Jsme rádi, že tu můžeme být pro Vás!

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH INTERNETOVÉHO OBCHODU ČESKÝ KOUTEK!

 

20221027_084922 2

 

Prozkoumat