Každý den se na Vás těšíme! Nově máme v kamenné prodejně otevřeno do 18:00

Vilac dřevěná hra Slož do minuty

V6080

Vilac dřevěná hra Slož do minuty pro děti od 4 let.


  • 693,39 Kč bez DPH
  • Objednáno
839 Kč
Kategorie: Hry a stavebnice
Položka byla vyprodána...
 

Vilac dřevěná hra Slož do minuty pro děti od 4 let.

Skvělá zábavná hra Slož do minuty, při které děti skládají z dřevěných dílků objekt vyobrazený na vylosované kartičce.

Při hře si děti rozvíjí představivost, kreativitu a postřeh. Podle věku hráčů je možné prodloužit čas pro řešení, nebo hrát bez časového limitu. 

Hra obsahuje celkem 250 dřevěných dílků, 4 figurky, 100 kartiček se zadáním, přesýpací hodiny a herní bodovací plán.

Vhodné pro děti od 4 do 99 let, pro 3 - 6 hráčů.

 

POSTUP HRY: 

Slož do minuty SÓLO (pro nejméně 3 hráče, jeden hráč pomáhá ostatním hádat)

Všichni hráči položí svou figurku na start bodovací tabulky. Jeden z hráčů si vezme jednu obrázkovou kartu bez toho, aby ji ukázal ostatním hráčům. Bez toho, aby cokoliv říkal, má tento hráč jednu minutu na to, aby složil obrázek z karty z tolika dřevěných dílků, z kolika jen může, aby pomohl ostatním hráčům uhodnout, jaký obrázek je na jeho kartě. Hráč, který uhodne jako první dostává bod a posunuje svou figurku dopředu po bodovací tabulce. Hráč, který obrázek složil, také dostává bod a posunuje svou figurku dopředu po bodovací tabulce. Použitá karta se dá stranou. Pokud hráč, který skládá obrázek, pomůže ostatním hráčům uhodnout, co je na kartě ve stanoveném čase, nebo promluví, nedostane žádné body a karta se vrací do spodu balíčku. Na řadě je poté další hráč. Vyhrává hráč, který jako první dostane figurku na políčko zajíce.

 

Slož do minuty TÝM (pro nejméně 4 hráče)

Každý tým položí svou figurku na start bodovací tabulky. Hráči se rozdělí do týmů po dvou nebo po třech. Jeden z hráčů si vezme jednu obrázkovou kartu bez toho, aby ji ukázal ostatním hráčům. Bez toho, aby cokoliv říkal, má tento hráč jednu minutu na to, aby složil obrázek z karty z tolika dřevěných dílků, z kolika jen může, aby pomohl týmu uhodnout, jaký obrázek je na jeho kartě. Tým má jednu minutu na uhodnutí obrázku z karty. Pokud tým uhodne, posune svou figurku dopředu po bodovací tabulce. Pokud hráč, který skládá obrázek, pomůže ostatním hráčům v týmu uhodnout, co je na kartě ve stanoveném čase, nebo promluví, tým nedostane žádné body a karta se vrací do spodu balíčku. Na řadě je poté další tým. Vyhrává tým, který jako první dostane figurku na políčko zajíce.

 

Rozměry: obal průměr 15 cm, výška 16 cm

Materiál: dřevo, karton

 

Hračky Vilac jsou vyráběny ekologicky, šetrně k životnímu prostředí, neznečišťují půdu, vodu ani vzduch a neplýtvají energiemi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: