Haba dřevěná stavebnice 3D kostka

Kód: HABA305778
819 Kč 676,86 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024
Možnosti doručení

Haba dřevěná stavebnice 3D kostka pro děti od 2 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Haba dřevěná stavebnice 3D kostka pro děti od 2 let.

Děti skládají podle předlohy nebo podle vlastní fantazie jednotlivé dřevěné dílky. Z jednotlivých dřevěných dílků si tak poskládají různé tvary.

Sada obsahuje 21 dřevěných, různobarevných a různě tvarovaných dílků.

Děti si hravou formou rozvíjí představivost, kreativitu, trpělivost a upevňují dovednost nazývanou "oko ruka". Co vidí oko na zadání, ruka dokáže přenést do reálu v podobě správně vyskládané kombinace dílků. 

Určeno od 2 do 99 let.

Hračka splňuje bezpečnostní normy.

 

Rozměry: 22 x 22 x 7 cm

Materiál: karton, dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Krásné, ekologické a po generace se předávající dřevěné hračky pro děti s inovativními nápady vznikají v německé firmě Haba za přispění odborníků a designérů. Už přes 85 let si děti všech věkových kategorií od miminek až po školáky v různých koutech světa mohou hrát s kvalitními hračkami, které dětem rozvíjí jemnou motoriku, logické myšlení, představivost, sociální dovednosti, koncentraci a přináší velkou spoustu legrace, zábavy i odpočinku. 

Z nabídky firmy Haba u nás najdete:

Filosofie značky

Regionální výroba, ekologie, ochrana životního prostředí a udržitelnost jsou základní myšlenky a firemní přístup. Při dodržení těchto zásad vznikají smysluplné a vysoce kvalitní hračky, kterými chtějí rodiče své děti rozvíjet a kreativně zabavit. Firemním měřítkem pro skvělou hračku je také dlouhá životnost a možnost hračky dědit a předávat si je mezi generacemi. Při samotné výrobě firma používá procesy šetrné k životnímu prostředí a přírodním zdrojům, moderním způsobem hospodaří s energiemi a materiály.

Bezpečnost hraček Haba

Všechny výrobky splňují veškeré evropské a národní předpisy o bezpečnosti hraček z hlediska materiálu a zpracování a splňují normy USA. Hračky jsou v souladu s evropskou směrnicí o hračkách (2009/48/ES) a splňují požadavky směrnice EU o obecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) a normy EU pro bezpečnost hraček (EN 71). Hračky porchází kontrolami a testy v akreditovaných zkušebnách.

Věděli jste?

Haba před několika lety zřídila skvělou službu, která zákazníkům umožňuje doplnit si, pokud se ztratí, chybějící dílek z her a hraček. Hry je tak možné používat dál v původní kvalitě a prodloužit jim život.

 

FAQ - nejčastější otázky

Jsou Haba hračky bezpečné?

Ano. Hračky Haba jsou pro děti zcela bezpečné. Firma kontroluje kvalitu výroby a provedení tak, aby všechny hračky splňovaly normy EN71 pro bezpečnost hraček.

Kde firma Haba hračky vyrábí?

Design hraček Haba je na vržen v Německu, vyrábí se v Asii a v Evropě.