Haba kooperativní stolní hra Ovocný sad velký

Kód: HABA70014
949 Kč 784,30 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Skvělá kooperativní hra Haba  Ovocný sad pro děti od 3 let, která je milá a zábavná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Haba kooperativní stolní hra Ovocný sad mini pro děti od 2 let.

Cílem hry je jako tým očesat ze stromů ovoce (jablka, hrušky, švestky a třešně) dříve, než je sní havran.

Užijte si radost ze hry bez nutnosti soutěžení a výhry pouze jednoho hráče.

V této kooperativní hře, která zabaví celou rodinu, vyhrávají nebo prohrávají všichni hráči společně.

Hráči hází kostkou a podle toho, jaké ovoce na kostce padne, takové si vezmou ze stromu. Pokud na kostce padne havran, musí hráči začít se skákáním obrázku havrana vždy po jednom dílku. Pokud padne na kostce košík, mohou si hráči vzít 2 kusy libovolného ovoce. Hra končí, když na stromech nezbyde ani jedno ovoce a havran ještě není v sadu (není poskládaný), pak vyhrávají hráči. V opačném případě, kdy na stromech zůstalo ovoce a obrázek havrana už je složen, vyhrává havran.

Herní sada obsahuje 1 hrací desku, 4 košíčky, 10 dřevěných jablíček, 10 hrušek, 10 třešní, 10 švestek, dřevěnou kostku se symboly ovoce a vrány, 9 dílků vrány, návod.

Hra je určena pro děti od 3 do 6 let, pro 1 - 8 hráčů a délka hry cca 10 minut.

Splňuje bezpečnostní normy.

 

Rozměry: balení 38 x 28 x 6 cm

Materiál: karton, dřevo

Doplňkové parametry

Kategorie: Kooperativní hry
Vyrobeno v: Zahraničí
Podle věku: Pro děti od 3 let, Pro děti od 4 let
Podle druhu: Hry a hračky
Pro koho: Holka, Kluk
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Krásné, ekologické a po generace se předávající dřevěné hračky pro děti s inovativními nápady vznikají v německé firmě Haba za přispění odborníků a designérů. Už přes 85 let si děti všech věkových kategorií od miminek až po školáky v různých koutech světa mohou hrát s kvalitními hračkami, které dětem rozvíjí jemnou motoriku, logické myšlení, představivost, sociální dovednosti, koncentraci a přináší velkou spoustu legrace, zábavy i odpočinku. 

Z nabídky firmy Haba u nás najdete:

Filosofie značky

Regionální výroba, ekologie, ochrana životního prostředí a udržitelnost jsou základní myšlenky a firemní přístup. Při dodržení těchto zásad vznikají smysluplné a vysoce kvalitní hračky, kterými chtějí rodiče své děti rozvíjet a kreativně zabavit. Firemním měřítkem pro skvělou hračku je také dlouhá životnost a možnost hračky dědit a předávat si je mezi generacemi. Při samotné výrobě firma používá procesy šetrné k životnímu prostředí a přírodním zdrojům, moderním způsobem hospodaří s energiemi a materiály.

Bezpečnost hraček Haba

Všechny výrobky splňují veškeré evropské a národní předpisy o bezpečnosti hraček z hlediska materiálu a zpracování a splňují normy USA. Hračky jsou v souladu s evropskou směrnicí o hračkách (2009/48/ES) a splňují požadavky směrnice EU o obecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) a normy EU pro bezpečnost hraček (EN 71). Hračky porchází kontrolami a testy v akreditovaných zkušebnách.

Věděli jste?

Haba před několika lety zřídila skvělou službu, která zákazníkům umožňuje doplnit si, pokud se ztratí, chybějící dílek z her a hraček. Hry je tak možné používat dál v původní kvalitě a prodloužit jim život.

 

FAQ - nejčastější otázky

Jsou Haba hračky bezpečné?

Ano. Hračky Haba jsou pro děti zcela bezpečné. Firma kontroluje kvalitu výroby a provedení tak, aby všechny hračky splňovaly normy EN71 pro bezpečnost hraček.

Kde firma Haba hračky vyrábí?

Design hraček Haba je na vržen v Německu, vyrábí se v Asii a v Evropě.