Haba kooperativní stolní hra Ovocný sad mini

Kód: HABA305896
264 Kč 218,18 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Haba kooperativní stolní hra Ovocný sad mini pro děti od 3 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Haba kooperativní stolní hra Ovocný sad mini pro děti od 3 let.

Cílem hry je jako tým očesat ze stromů ovoce (jablka, hrušky, švestky a třešně) dříve, než je sní havran.

Hráči hází kostkou a podle toho, jaké ovoce na kostce padne, takové si vezmou na žetonu ze stromu. Pokud na kostce padne havran, musí hráči začít se skákáním havrana vždy po jednom dílku po cestičce směrem k ovocnému sadu. Pokud padne na kostce košík, mohou si hráči vzít 2 kusy libovolného ovoce. Hra končí, když na stromech nezbyde ani jedno ovce a havran ještě není v sadu, pak vyhrávají hráči. V opačném případě, kdy na stromech zůstalo ovoce a havran už doskákal do sadu, vyhrává havran.

Herní sada obsahuje 4 stromy, ovoce na dřevěných žetonech, dřevěnou kostku se symboly ovoce a vrány, obrázek vrány rozdělený na 9 

 

Hra je určena pro děti od 3 do 6 let, pro 2 - 8 hráčů a délka hry cca 15 minut.

Splňuje bezpečnostní normy.

HABA305896

 

Rozměry: krabička 15 x 12 x 3 cm

Materiál: kov, karton, dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Krásné, ekologické a po generace se předávající dřevěné hračky pro děti s inovativními nápady vznikají v německé firmě Haba za přispění odborníků a designérů. Už přes 85 let si děti všech věkových kategorií od miminek až po školáky v různých koutech světa mohou hrát s kvalitními hračkami, které dětem rozvíjí jemnou motoriku, logické myšlení, představivost, sociální dovednosti, koncentraci a přináší velkou spoustu legrace, zábavy i odpočinku. 

Z nabídky firmy Haba u nás najdete:

Filosofie značky

Regionální výroba, ekologie, ochrana životního prostředí a udržitelnost jsou základní myšlenky a firemní přístup. Při dodržení těchto zásad vznikají smysluplné a vysoce kvalitní hračky, kterými chtějí rodiče své děti rozvíjet a kreativně zabavit. Firemním měřítkem pro skvělou hračku je také dlouhá životnost a možnost hračky dědit a předávat si je mezi generacemi. Při samotné výrobě firma používá procesy šetrné k životnímu prostředí a přírodním zdrojům, moderním způsobem hospodaří s energiemi a materiály.

Bezpečnost hraček Haba

Všechny výrobky splňují veškeré evropské a národní předpisy o bezpečnosti hraček z hlediska materiálu a zpracování a splňují normy USA. Hračky jsou v souladu s evropskou směrnicí o hračkách (2009/48/ES) a splňují požadavky směrnice EU o obecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) a normy EU pro bezpečnost hraček (EN 71). Hračky porchází kontrolami a testy v akreditovaných zkušebnách.

Věděli jste?

Haba před několika lety zřídila skvělou službu, která zákazníkům umožňuje doplnit si, pokud se ztratí, chybějící dílek z her a hraček. Hry je tak možné používat dál v původní kvalitě a prodloužit jim život.

 

FAQ - nejčastější otázky

Jsou Haba hračky bezpečné?

Ano. Hračky Haba jsou pro děti zcela bezpečné. Firma kontroluje kvalitu výroby a provedení tak, aby všechny hračky splňovaly normy EN71 pro bezpečnost hraček.

Kde firma Haba hračky vyrábí?

Design hraček Haba je na vržen v Německu, vyrábí se v Asii a v Evropě.